The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Staliukai nr.1

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Elena Gilbert
See, they don't give a fuck about you like I do.
Elena Gilbert


Parašiau : 267
Taškučiai : 46298
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mistiškės
nuotaika : puiki.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 10, 2012 5:41 pm

..
Atgal į viršų Go down
http://vamplife.ohmyforum.net
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 1:51 pm

Atėjusi čia blondinka prieina prie staliuko ir atsisėdusi prie staliuko susikelia koja ant kojos ir atėjus padavėjui jam meiliai nusišypsojo.Pavarčiusi menių užsisako martinio taurę ir toliau apžiūrėjusi patiekalus padeda jį į ant staliuko krašto ir laukia užsakymo.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 1:53 pm

atėjęs kiek pasižmonėti Kol apsižvalgo ir akies krašteliu lyg ir ieškojo sau kompanijos, bei kokios sugerovės ar sugerovo, tas jam nelabai rūpėjo, nes kiek pakybint mergeles jam visai patiko, juk senai to jau nedarė, pamatęs blondinę visai tokią nieko, nė nepažinodamas jos priėjo ir atsisėdo taip įžūliai, bet jam tai nerūpėjo. -turbūt jau leidimo nereikia prašyti prisėsti.-galiausiai prabilo su savo akcentu australišku
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 1:57 pm

Išgirsta tą Australišką akcentą susiraukia ,nepatiko jai. - Spėju tu Klauso brolis ,o leidimo reiktu prašyti. - Gavusi savo martinį įsitraukė iš rankinuko verbenos kuri buvo supilta į mini stiklinį buteliuką.Atkimšus jį įpila į martinį ir greit jį išgėrus vos rėkti nepradeda ,nes jai taip skaudėjo kaip ji išgėrė ,vis dėl to juk čia buvo verbena.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 4:05 pm

pavartė akis. -ėch, čia pačiam turbūt išgarsėt neįmanoma, viskas tik per Klausą, na ir bet kuriuo atveju aš jau atsisfdau, tad...-išsišiepia, tas klyksmas jos jam juoką kėlė. -matosi, kad dar naujokė.-palinksi, nes jis tai jau pripratęs prie verbenos yra.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 4:10 pm

-Įmanoma ,jeigu esi toks šlykštus ir niekingas kaip tavo brolis. - pavarto akis ir pažiūri į jį ,nes dar nežiūrėjo ir susiraukė. - Nematau šeimos panašumų nei į Klausą ,nei į tą blondinę. - Prikandą lūpą ir nusišypsojo jam ir pastūmė toliau tą martinio stiklinę ir užsisako dar vieną stiklinė ,nes fui kokia tą verbena šlykšti.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 5:06 pm

-ar aš tau panašus į šlykštų vaikiną?-išsišiepia ir pakviečia padavėja, bei užsisako viskio su ledu.-čia turėčiau suprast kaip komplimentą, panele?-sukikeno ir po kelių minučiū gavęs savo viskį atsigeria jo.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 5:09 pm

-Na nežinau ,nežinau nei vienas iš jūsų nėra šlykštus ,jūs esat šlykščiu charakteriu. - Palinksi ir gavusi savo gėrimą po truputi jį geria. - Ne nemanau ,kad čia komplimentas. - Pasako ir šypsojosi jam - Be to aš Karolina Forbes. - Prisistato.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 5:16 pm

-aš ypatingas ir skiriuosi nuo savo brolių, tad būtų malonu jei manęs su jais nelygintum.-nusišypso ir pažiūri į merginą atsigerdamas viskio. -oh, aš Kol Mikaelson, kaip jau žinai Klauso brolis.-išsišiepia. -malonu, Karolina.-keįsta, kad jis toks mielas, nes paprastai toks nebūna
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 5:21 pm

-Kodėl manai ,kad tu ypatingas? - Paklausę jo ir atsidusta ,kodėl visi Mikaelson'ai laiko save ypatingai. - Na tu niekuo nesiskiri ,nes visi jūs esat pasipūtė ir laikot save ypatingais. - Nusijuokia ,nes va ji šiandien buvo labai meili ,bet tuo pačiu ir kandi.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 5:50 pm

-nes aš kitoks, nei mano broliai ir kitoks nei kiti vampyrai.-palinksi ir išgeria iki dugno viskį.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 5:54 pm

-Na tai papasakok Kol'ai kodėl laikai save kitokiu ,aš pavyzdžiui esu daug kuom įšskirtinė. - Palinksi ir žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 6:36 pm

pažiūrėjo į ją tokiu lediniu žvilgsniu. -o kodėl aš turėčiau tau pasakoti iš vis apie save?-vis dar stebėjo ją įdėmiai
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyTr. 05 30, 2012 6:47 pm

-Sunku papasakoti ,papasakok nūū ,man labai įdomu. - Nusijuokia ir pažvelgia į jį tokiom mielom akutėm.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 10:51 am

-kaip ir sakiau, aš nesu toks kaip mano broliai, esu mielesnis, kartais.-išsišiepia ir vartalioja tuščią viskio stiklinę į ją žiūrėdamas, o vėliau akis pakelia į blondinę. -žinoma, yra ir panašumų, esu toks pats kerštingas.-nusišypsojo ir pakvietęs padavėją užsisako dar viskio su ledu.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 11:27 am

-Klausas irgi mielas ,bent prie manęs. - Pasako ir parodo jam sidabrinę apyrankę su deimantais. - Va jis man ką padovanojo, - Sukikena ir šypsojosi jam.Ir gavusi savo gėrimą po truputuką jį geria ,nes jis toks skanus.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 11:31 am

-eilinis jo triukas mergina pasinaudoti.-pavarto akis pažiūrėjęs į tą apyrankę, o gavęs savo gėralą užsiverčia jį
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 11:36 am

-Gal ne ,gal taip bet vistiek ji graži. - Pasako ir žiūri į jį ir geria tą martinį kurio skonis toks nuostabus.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 11:38 am

atsiduso. -pigus niekalas ir deimantai abejoju ar tikri..-nusišypsojo ir niekinamai pažiūrėjo į tą apyrankę, o paskui vėl į merginą, jam viskas kas susiję su Klausu nelabai patiko, nes pats Kol'as jo nekenčia ir niekaip negali atleisti už išdavystę
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 11:40 am

-O kodėl tu atrodo ,kad nekenti savo brolio ,labiau už mane? - Paklausę jo ir žiūrėjo į jį ,įdomu jai buvo kodėl jis taip kalba.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 11:46 am

-na šitos paslapties aš tau neatskleisiu.-išsišiepia. -tu sutari su Klausu kaip matau, tad dar išplepėsi viską.-pavarto akis ir vėl atsigeria savo gėralo, apsidairo po kavinę, visai jauku jam čia buvo ir jau gana išalko, reiks eit jam vėliau kokią panikę nusigriebt ir ja pasimaitint, juk jam tai grynas malonumas
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 11:56 am

-Ne aš su juo ne draugai ,aš jo nekenčiu ,nes pirma jis nužudė mano tėti ,antra padarė mano vaikiną hibridu ir trečia jis yra kiaulė. - Pavarto akis.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 12:04 pm

-tai kodėl tuomet mūvi jo dovanotą apyrankę?-nesupratęs biški jos paklausė
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44183
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 12:25 pm

-Jo geras skonis, - Pasako taip užtikrintai ir žiūrėjo į jį ,galvojo kažką. - Ir todėl ,kad jis išgerbėjo mano gyvybe ,du kartus. - Sukikena
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Unknown
Kol Mikaelson


Parašiau : 89
Taškučiai : 43953
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls

Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 EmptyKv. 05 31, 2012 12:28 pm

-jis gelbsti gyvybes? -vos nepaspringo savo tuo viskiu, niekada neįsivaizdavo Klauso gelbstinčio kažkieno gyvybę. -čia tai tikrai naujieną pasakei..-atsidūsta, jautė širdyje, kad jis jo dar labiau pradeda nekęsti, rodos jam kiti svarbesni už šeimą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukai nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai nr.1   Staliukai nr.1 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Staliukai nr.1
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Staliukai nr.2
» Staliukai nr.2
» Staliukai nr.1

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: mystic grill-
Pereiti į: