The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Baras

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Meredith Fell
Unknown
Meredith Fell


Parašiau : 40
Taškučiai : 43816
Hug : 0

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:21 pm

Pakelia galva išgirdusi Deimio klausimą -Jis manęs vos nenužudė ..jei ne Elena su Stefanu dabar su tavim nekalbėčiau -atsidūsta taip sunkiai atsiminusi tą akimirką -Bet kam čia rūpi -atsidūsta vėl gauna savo gėrimą ir gurkšteli jo ,pažiūri į caro -Dėl manęs tai gali likti -gužteli
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:22 pm

Pažiūri į Deimoną - O tai tu nori ,kad aš išeičiau? - Paklausę jo ,nes jei nenori tai sedės ir gers savo martinį.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:24 pm

-Kam jam tave žudyti?-kilsteli antakius.Juk sakė,kad anas tas pats Alarikas tik,kad vampyru nekęsti pradėjo.O kaip jam žinoma Mere jis mylėjo.-Keistas jis...-nepatinka jam toks Alarikas visai nepatinka.Pažiūri į Caro.-Na,kad jau susitikom tai dėdėk,-nusijuokia.Vis tiek anas norėjo pasiklausinėti kaip Elei sekasi,nes senokai jos nematė.
Atgal į viršų Go down
Meredith Fell
Unknown
Meredith Fell


Parašiau : 40
Taškučiai : 43816
Hug : 0

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:27 pm

-Iš kur man žinoti?-atsidūsta -Jis buvo tikrai kaip nesąvas ..jis atrodė kaip manijkas kuris privalo mano nužudyti -pavarto akutes prisiminus tą dieną kai ji tūrėjo nuo jo bėgti-Taip aš irgi taip sakau -padūsauja -Žinot gal aš eisiu -palinksi ir atsistoja nemalonu jai čia neįtema būti
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:30 pm

-Bet tu nematei kaip jis elgėsi su manim ir Rebeka kai Klausui kuolą į širdį suvarė,-prisimena tą dieną ir tai jam nesmagu pasidarė,kad nieko negalėjo padaryti tada.Pažiūri,kad ana ruošiasi eiti.Nu ir gerai dabar abi išeis anas vėl forever alone pasiliks.Geria viskį jau jaučia,kad biški akyse dvejinasi.
Atgal į viršų Go down
Meredith Fell
Unknown
Meredith Fell


Parašiau : 40
Taškučiai : 43816
Hug : 0

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:32 pm

-Nemačiau ,bet galiu nutuokti -atsidūsta-Verčiau jau jis būtų mane nužudęs nei dabar tūrėčiau kentėti žinodama ,kad jis miręs -atsidūsta ir atsisėda kažkaip dingo noras jai kur nors eiti
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:35 pm

-Jis man tai pat buvo geras draugas,-atsidūsta ir užbaigia stiklinę užsisakydamas dar.Paima į rankas.-Už Alariką,-kilsteli taurę vis dėl to gerą draugą turėjo išgeria.
Atgal į viršų Go down
Meredith Fell
Unknown
Meredith Fell


Parašiau : 40
Taškučiai : 43816
Hug : 0

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:36 pm

Kažkaip nė nepajuto kaip akyse prisikaupė ašarų ,visgi jinai mylėjo jį nors ir bandė tai nuslėpti .Pažiūri į Deimį ir greit nusuka akis ..
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:40 pm

Pamatė jos ašaras akyse pačiam nostalgija apėmė.Nors paskutinės dienos su juo buvo ne įtin geros,bet nepaisant to jis su juo laiką leisdavo tikrai gerai.Kadangi jis nemoka paguosti,nes jo niekados neguosdavo tai sėdi toliau geria.
Atgal į viršų Go down
Meredith Fell
Unknown
Meredith Fell


Parašiau : 40
Taškučiai : 43816
Hug : 0

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:42 pm

Atsidūstair nusivalo tas ašaras.Pamąsto ką čia reiktu paveikti ,bet nieko nesugalvojus trenkia ranka į barą ir padeda galva ant jo dar tokia keista ji niekad nebuvo
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:43 pm

Pažiūrėjo į juos abu ir nusišypsojo Deimiui. - Na Deimi ,ką veiki dienom? - Paklausę jo ir šypsojosi, į Meredith nekreipė dėmesio ,nes nekentė jos ,nes ji buvo susijusi su Alariku.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:46 pm

Net išsigąsta kai ana trenkia kumščiu į stalą.Ot daktarė pačiai gydytis reikia nuo nervų.Tada atsisuka į Caroliną.-Aš...hmmm ką aš veikiu dienom?-nusijuokia.-Gatves alvaltuoju,-rimtai slankioja jis kapas nuo kampo dabar.-Ką tu?-įdomu jam vis dėl to.
Atgal į viršų Go down
Meredith Fell
Unknown
Meredith Fell


Parašiau : 40
Taškučiai : 43816
Hug : 0

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:48 pm

Atsidūsta rimtai tokia nereikalinga jinai pasijuto pažiūri ,kad jau ir ranką kraujuoja .Tai tik atsidūsta ir susimokėjus atsistoja ir pažiūri į Deimį -Iki pasimatymo -menkai šyptelėjus ir užspaudusi ranką išeina iš čia
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:49 pm

-Ai nieko buvau sutikus originala ,Klauso brolį kažkoks keistas.Per gražus. - Nusijuokia ir žiūrėjo į jį .
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:52 pm

Aišku anas pamatė tą jos kraujuojančia ranką ir jau norėjo užpulti ją,bet susivaldė.Atsisuka į Caro.-Kalbi apie tą išsigimėlį Kolą?-kilsteli antakius.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 4:55 pm

-Taip apie jį ,jis nekenčia tavęs kaip ir aš, - Apsidžiaugia ir žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:00 pm

-Tu manęs nekenti?-išpučia akeles nors nė jokia čia staigmena baigia gerti savo stiklinę.-Jei manęs tikrai nekęstum čia su manim dabar nesėdėtum ir nekalbėtum,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:02 pm

-Mielasis Deimonėli neprisimeni kaip tu mane skaudinai ,kandžiojai ir panašiai? - Paklausę jo ir šypsojosi.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:07 pm

-Bet tuo pačiu mylėjau ir bučiavau,-šypteli tai sarkastiškai ir užsisako dar viskio.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:19 pm

-Tu mane mylėjai tik ,kad pasiimtum tą kristalą ,kad prisikeltum Katerinai. - Pasako ir žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:21 pm

-Koks skirtumas,-nusijuokia.-Vis teik tu man turi būti dėkinga,nes draugavai su tokiu sexy bičiuku,-totaliai jis jau girtas pradėjo nusišnekėti.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:23 pm

-Deimi tu dar ir davei savo kraujo ir tu kaltas ,kad aš vampyrė. - Pasako ir pamato ,kad jis girtas. - Gal tave parvežti namo? - Paklausę jo.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
I need a hero, to save me now.
Damon Salvatore


Parašiau : 159
Taškučiai : 44261
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystic Falls
nuotaika : Good ^^
Charakteris : Sunkus tas jo charakteris,bet visi jau pripratę

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:27 pm

-Tik nereikia geriau padėkotum,kad nors bandžiau išgelbėti,-pavarto akis jis rimtai norėjo ją išgelbėti,nes to paprašė Bonė.O čia jau ją vampyre pavertė Katherina juk nesiruošė jis jos uždusinti.-Ne ačiū aš dar pasimaitinti noriu,-atsistoja nuo kėdės ir užsisako butelį burbono.-Malonu susitikti buvo,-mirkteli jai susvyruoja ir išeina.
Atgal į viršų Go down
Caroline Forbes
Unknown
Caroline Forbes


Parašiau : 104
Taškučiai : 44193
Hug : 0
Gyvenvietė. : Mystiškė
nuotaika : Normali
Charakteris : Tokia labai miela ir draugiška ,kartais būna ,bet jeigu reikia gali parodyt dantukud.

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 EmptyKv. 05 31, 2012 5:28 pm

Pati greitai dingsta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: "Black'nd White" baras-
Pereiti į: